W dniu 18 maja o godz. 9.00 będzie gościł w Żłobku Teatr Lalek PINOKIO, ze sztuką dla dzieci  pt. Kruszynka. Przedstawienie finansowane ze środków Rady Rodziców.

Wieluń, dn. 25.04.2022 r.


Witam bardzo serdecznie


Przed nami kolejny nabór na wolne miejsca do Miejskiego Żłobka w Wieluniu. Trudno będzie się nam rozstać z naszymi wychowankami ale z przyjemnością przyjmiemy nowe dzieci, które otoczymy opieką i czułością, dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dzieci czuły się tak dobrze jak w domu.


Żłobek jest placówką nowoczesną, bardzo dobrze wyposażoną w funkcjonalny sprzęt oraz zabawki i pomoce dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Pracownicy Żłobka to osoby bardzo oddane swojej pracy, pełne pomysłów i bardzo kreatywne. Placówka jest wizytówką naszego miasta, panuje w nim rodzinna atmosfera. Jestem przekonana, że wybierając ten Żłobek podejmiecie Państwo właściwą decyzję, komu zechcecie powierzyć opiekę nad swoim dzieckiem oraz kto powinien zadbać o jego wczesny rozwój.

Zapraszam do złożenia wniosku o przyjęcie dziecka od 1 września 2022r. właśnie do Miejskiego Żłobka w Wieluniu.

Czekamy na Państwa i Wasze Dzieci.

Termin składana Wniosków i warunki przyjęcia w Zakładce Rekrutacja 2022/2023

Dyrektor Miejskiego Żłobka w Wieluniu
Bożena Żurek

Szanowni Rodzice. Zamieszczam wykaz zajęć z sensoplastyki na ten rok.

Z wyrazami szacunkuBożena ŻurekDyrektor  Miejskiego Żłobka w Wieluniu

Sensoplastyka 2022

 

Szanowni Rodzice

Przesyłam informację dotyczącą obserwacji dzieci w czasie pobytu w Żłobku. Obserwowane będą wszystkie dzieci. Wnioski z obserwacji otrzymają tylko rodzice, którzy dostarczą do opiekunek podpisane zgody. Pierwsze spotkanie 3 marca od godziny 8,30 do 10,30 w poszczególnych salach zajęć. Ja ze swojej strony bardzo dziękuję specjalistom z PPP w Wieluniu za taką propozycję.

Drodzy Rodzice/Opiekunowie

W związku z licznymi telefonami dotyczącymi terminu rekrutacji, na wolne miejsca, do Miejskiego Żłobka w Wieluniu informuję, że rekrutacja na rok 2022/2023 rozpocznie się od 25 kwietnia 2022r. Termin składania dokumentów od 25 kwietnia do 6 maja 2022r. Zasady rekrutacji oraz wzory potrzebnych do złożenia dokumentów będą zamieszczone na stronie internetowej Żłobka.


Dyrektor Miejskiego Żłobka
Bożena Żurek

Szanowni Rodzice


dziecka uczęszczającego do Miejskiego Żłobka w Wieluniu,
w roku szkolnym 2021/2022 zamieszkali
na terenie Gminy Wieluń


Zgodnie z Regulamin Organizacyjnym Miejskiego Żłobka w Wieluniu Rozdział III § 14 pkt.9. Rodzice/ prawni opiekunowie potwierdzają wolę kontynuacji korzystania z opieki w Żłobku poprzez złożenie wypełnionej Deklaracji.


Deklaracja Kontynuacji Pobytu Dziecka w Miejskim Żłobku umieszczona jest na stronie internetowej Żłobka w zakładce Dla Rodziców – Rekrutacja 2022/2023. Wypełnioną deklarację należy złożyć w sekretariacie żłobka w terminie od 21.02.2022r. do 04.03.2022r.


Dyrektor Miejskiego Żłobka

Bożena Żurek

Drodzy Rodzice.

W dniu 9 lutego 2022r. w naszym Żłobku odbędzie się „Bal karnawałowy” dla dzieci. W organizację aktywnie włączyła się Rada Rodziców i pracownicy żłobka. Jeśli bal to niepowtarzalne stroje, super muzyka, fotograf, pyszne niecodzienne jedzenie oraz moc niespodzianek. Zadanie dla Państwa to przygotowanie strojów dla swoich pociech. Trzymam kciuki za naszą pierwszą wspólną imprezę.

Dyrektor Bożena Żurek

W dniu 17 stycznia 2022r. nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora. Stanowisko objęła Bożena Żurek na czas usprawiedliwionej nieobecności w pracy Dyrektor Miejskiego Żłobka w Wieluniu.

INFORMACJA

W związku z wejściem w życie od 01.01.2022r. Ustawy o rodzinnym kapitale opiekuńczym (Dz. U. 2021 poz. 2270 USTAWA z dnia 17 listopada 2021 r. ), uprzejmie prosimy o uzupełnienie wszystkich danych niezbędnych do ewentualnego uzyskania świadczenia do 14.01.2022r. Oświadczenie aktualizujące dane dostępne jest na stronie internetowej żłobka, jak również w sekretariacie.

Prosimy o czytelne wypełnienie oświadczenia oraz dostarczenie do sekretariatu żłobka w nieprzekraczalnym terminie do 14 stycznia 2022r.

Oświadczenie o aktualizacji danych

OGŁOSZENIE

Informujemy, że dnia 7.01.2022r.(piątek)

Miejski Żłobek w Wieluniu będzie nieczynny

(w zamian za święto przypadające w sobotę 1.01.2022r.)

 

ZARZĄDZENIE NR 9/21