Aktualności

23 maja Żłobek Miejski w Wieluniu świętował swoje 5 – lecie. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor placówki, Pani Beata Adamiak, witając przybyłych gości, pracowników, rodziców. 

20 maja w naszym żłobku świętowaliśmy Dzień Pszczoły. Tego dnia nasze maluchy zamieniły się w małe, pracowite pszczółki i z wielką radością uczestniczyły w zabawach i aktywnościach związanych z życiem pszczół.