Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 r. sekretariat Miejskiego Żłobka w Wieluniu będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

13 i 14 czerwca 2024 r. w naszej placówce odbyło się uroczyste zakończenie roku żłobkowego. 

Część dzieci pożegnała się ze żłobkiem na dobre, ruszając po kolejną przygodę do przedszkola. Pozostali powrócą po wakacjach, by nadal poznawać wraz z nami świat. 

 

W sobotę 25 czerwca 2024 r. w godzinach od 10 do 13 odbył się na terenie żłobka III Piknik Rodzinny. Został zorganizowany przez Radę Rodziców oraz pracowników naszej placówki. 

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem gości przez panią Dyrektor - Bożenę Żurek. Nie zabrakło podziękowań dla wszystkich Rodziców i przedstawicieli Władz Gminy za owocną współpracę.  

Szanowni Państwo

Dziękuję Państwu za obdarzenie naszej Placówki zaufaniem i powierzenie naszej opiece swoich dzieci.

Bardzo proszę Rodziców dzieci, które zostały zakwalifikowane do Żłobka o podpisanie z Dyrektorem „ Umowy o świadczenie usług Miejskiego Żłobka w Wieluniu ”.

Wyniki naboru w zakładce Aktualności lub w linku KLIKNIJ TUTAJ

Umowę należy pobrać z zakładki: Do pobrania – Dokumenty dotyczące pobytu dziecka – Umowa o świadczenie usług lub KLIKNIJ TUTAJ

Wypełnioną i podpisaną Umowę należy złożyć w sekretariacie Miejskiego Żłobka w Wieluniu od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30, do dnia 12 czerwca 2024 r.

Druk Umowy można również otrzymać w sekretariacie Żłobka.

Niepodpisanie umowy w/w terminie jest równoznaczne z rezygnacją uczęszczania dziecka do Miejskiego Żłobka w Wieluniu, zgodnie § 5.2. Regulaminu naboru dzieci do Miejskiego Żłobka w Wieluniu.

Informuję, że nabór do Żłobka jest w systemie ciągłym. Wnioski znajdujące się na liście oczekującej na przyjęcie oraz nowo złożone zostaną rozpatrzone w miarę pojawiania się wolnych miejsc. O przyjęciu będzie decydowała liczba punktów, którą otrzyma wniosek zgodnie z Regulaminem naboru dzieci do Miejskiego Żłobka w Wieluniu.

Drodzy Rodzice. Życzę miłej i owocnej współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby dzieci były w Żłobku bezpieczne i szczęśliwe.

Dyrektor Miejskiego Żłobka w Wieluniu

Bożena Żurek

 

Wyniki naboru 

W dniu 20 maja w salach żłobkowych królował kolor żółty. Wszystko za sprawą Międzynarodowego Dnia Pszczół, który obchodziliśmy. 

W dniu 24 kwietnia 2024 r. do żłobka przybyli przedstawiciele firmy Wielton S.A. w towarzystwie gigantycznej maskotki - wielbłąda. Wręczyli oni naszym żłobkowiczom  kamizelki odblaskowe.  

Firma Wielton S.A. w całości sfinansowała i zakupiła 60 kamizelek. Odbyło się to na prośbę Pani Dyrektor Bożeny Żurek i Rady Rodziców.  

W dniach 15 i 19 marca w naszym żłobku odbyły się Dni Pisanki. W tych wyjątkowych wydarzeniach żłobkowiczom towarzyszyli licznie przybyli Rodzice.

O godzinie 14.30 nasze dzieci odwiedzili wyjątkowi goście - ogromny pluszowy zając wraz z kurczakiem. Gigantyczne maskotki przywitały się z maluszkami i obdarowały ich prezentami.

W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z naszego żłobka świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.

Uroczystości rozpoczęły się tuż po śniadaniu.  Dzieci wraz z opiekunkami świetnie bawiły się wykonując prace plastyczne przedstawiające pierwsze zwiastuny wiosny.