W dniach 15 i 19 marca w naszym żłobku odbyły się Dni Pisanki. W tych wyjątkowych wydarzeniach żłobkowiczom towarzyszyli licznie przybyli Rodzice.

O godzinie 14.30 nasze dzieci odwiedzili wyjątkowi goście - ogromny pluszowy zając wraz z kurczakiem. Gigantyczne maskotki przywitały się z maluszkami i obdarowały ich prezentami.

W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z naszego żłobka świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.

Uroczystości rozpoczęły się tuż po śniadaniu.  Dzieci wraz z opiekunkami świetnie bawiły się wykonując prace plastyczne przedstawiające pierwsze zwiastuny wiosny.

16 lutego obchodziliśmy nietypowe święto - Światowy Dzień Kota. Tego dnia nasze maluchy mogły przynieść do żłobka swoich czworonożnych, pluszowych przyjaciół   i pochwalić się nimi. 

Na zajęciach nie było miejsca na nudę. Ciocie zadbały, by dzieci upodobniły się do kotków. Buźki żłobkowiczów ozdobiły wąsiki, a na głowach pojawiły się opaski z uszami oraz kolorowe maski. 

Szanowni Rodzice!

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o poświęcenie kilku minut na wypełnienie opracowanej przez pracowników i zaakceptowanej przez Radę Rodziców ankiety. Informacje uzyskane od Państwa będą dla nas wskazówką do dalszej pracy, do podnoszenia jakości świadczonych usług oraz będą uwzględnione w planowaniu dalszej działalności Żłobka. Bardzo ważne dla nas będą również Państwa uwagi i propozycje.

Prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie ankiety do Żłobka do 22 marca 2024 r.

Ankieta do pobrania: - ze strony internetowej Żłobka: www.zlobek.wielun.pl

- z dysku aplikacji LiveKid

- w przypadku braku możliwości wydrukowania, wersję papierową ankiety można otrzymać w sekretariacie Żłobka

Podsumowanie ankiet zostanie udostępnione na stronie internetowej i w aplikacji LiveKid.

Dziękujemy

Pracownicy Miejskiego Żłobka w Wieluniu

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ ANKIETĘ

9 lutego we wszystkich grupach wiekowych obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Tuż po śniadaniu sale żłobkowe zamieniły się w prawdziwe włoskie pizzerie, a dzieci w kucharzy.  

23, 24 i 25 stycznia 2024 r. w naszym żłobku odbyły się bale karnawałowe. 

Wszystkie sale na te dni zamieniły się w magiczne miejsca pełne kolorowych balonów i serpentyn, które zachęcały do zabawy. 

W Dniu 20 stycznia 2024 r. w naszym żłobku świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Wszystko po to, by pokazać naszym dziadkom, że o nich pamiętamy i jak bardzo ich kochamy 

6 grudnia o 14.30 w naszym żłobku rozpoczęło się uroczyste świętowanie Mikołajek.  Tego dnia odwiedził nas długo oczekiwany gość - Mikołaj, a w zasadzie to aż pięciu Świętych Mikołajów.  

Na uroczystość przybyli Rodzice, Opiekunowie oraz wiceburmistrz Joanna Skotnicka   – Fiuk, która obdarowała naszych podopiecznych słodkościami. Wszystkiemu przyglądały się lokalne media.