Szanowni Państwo

Dziękuję Państwu za obdarzenie naszej Placówki zaufaniem i powierzenie naszej opiece swoich dzieci.

Bardzo proszę Rodziców dzieci, które zostały zakwalifikowane do Żłobka o podpisanie z Dyrektorem „ Umowy o świadczenie usług Miejskiego Żłobka w Wieluniu ”.

Wyniki naboru w zakładce Aktualności lub w linku KLIKNIJ TUTAJ

Umowę należy pobrać z zakładki: Do pobrania – Dokumenty dotyczące pobytu dziecka – Umowa o świadczenie usług lub KLIKNIJ TUTAJ

Wypełnioną i podpisaną Umowę należy złożyć w sekretariacie Miejskiego Żłobka w Wieluniu od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30, do dnia 12 czerwca 2024 r.

Druk Umowy można również otrzymać w sekretariacie Żłobka.

Niepodpisanie umowy w/w terminie jest równoznaczne z rezygnacją uczęszczania dziecka do Miejskiego Żłobka w Wieluniu, zgodnie § 5.2. Regulaminu naboru dzieci do Miejskiego Żłobka w Wieluniu.

Informuję, że nabór do Żłobka jest w systemie ciągłym. Wnioski znajdujące się na liście oczekującej na przyjęcie oraz nowo złożone zostaną rozpatrzone w miarę pojawiania się wolnych miejsc. O przyjęciu będzie decydowała liczba punktów, którą otrzyma wniosek zgodnie z Regulaminem naboru dzieci do Miejskiego Żłobka w Wieluniu.

Drodzy Rodzice. Życzę miłej i owocnej współpracy. Dołożymy wszelkich starań, aby dzieci były w Żłobku bezpieczne i szczęśliwe.

Dyrektor Miejskiego Żłobka w Wieluniu

Bożena Żurek

 

Wyniki naboru